Ürünlerimiz

Mermer Masa Modelleri

Ankara mermer masa modelleri

Göze hitap eden modelleri ile mermer masa modelleri günümüzün dekoratif ürünleri arasında yer almaktadır. Restoran, kafeler ya da dış mekanlarda fazlası ile tercih edilen mermer masa artık evler için de güzel dekorasyon önerileri arasındadır. Dayanıklı ürünler olması nedeni ile mermer kullanım alanı oldukça yaygındır. Evlerde daha çok mutfak, tuvalet ve merdivenlerde görmeye alışık olduğumuz mermeri şimdilerde mermer sehpa olarak görmek mümkündür. Aynı zamanda yemek yenilmesi için de güzel bir seçenek olan mermer yemek masası kolayca temizlenebilmektedir. Modern hayatın yansıması olarak görülen mermer zigon sehpa ile sizde evlerinize ve iş yerlerinize renk katabilirsiniz.

 
 Soğuk Görünümlerden Sıcak Tasarımlara
 
            Mermer oldukça soğuk görünüme sahip bir doğal taş olmasına rağmen tasarımcılar tarafından mermer masa imalatı ile sıcak tasarımların oluşmasına neden olmaktadır. Bu sayede evlerde konforlu alanların oluşmasını sağlamaktadır. Tercihlerinizi mermerden yana kullandığınız zaman ortaya çok fazla seçenek çıkmaktadır. Ev dekorasyonlarında özellikle kadınların yuvarlak mermer masa tercihi evlerin zarafetinin artmasına imkan tanımaktadır. Mermer masa tercihlerinde aynı zamanda farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır.
 
 Güzelliğini Asla Kaybetmeyen Mermer Masa Tasarımları
 

            Mermer masa kullanımı son derece konforludur. Mermer masa ayakları ile tasarımın daha başarılı olmasını sağlayan modeller evlerin şık görünmesine katkıda bulunmaktadır. Ayrıca güzel ortamlara yakışan mermer orta sehpa ile dekorasyon tamamlayıcı ürünlere evinizde yer açabilirsiniz. Yumuşak bir bez ve ılık su ile kolayca temizleyebilirsiniz. 

Alo118.com Üyesi Kuruluş Firma Ekle